Jak se dařilo v lednu?

Leden patří v cestování k nejlepším měsícům v roce. Lidé hned po vánocích začínají opět řešit dovolené, končí největší vlna first minute zájezdů (CK nabízí hezké slevy, bývá dostatečně široká nabídka hotelů a termínů).

Zájem je na návštěvnosti znát, po prosinci je to vždycky radost. Na Cestolinu jsme zaznamenali solidní růst, především Google nás má rád a oproti loňskému lednu máme dvojnásobnou návštěvnost. Trochu mě trápí Seznam. U některých částí webu vidím dlouhodobý pokles a celkově meziročně lehký růst.

Co mi dělá obrovskou radost jsou diskuze, uživatelé se naučili chodit k nám pro radu a hlavně i poradit ostatním. Obstát v konkurenci fcb skupin je extrémně těžké (kdo z vás provozuje komunitní web, asi ví, o čem mluvím) a nám se to měsíc od měsíce daří. Pro srovnání v lednu roku 2017 jsme měli přesně 0 nových příspěvků v diskuzích, letos 855. Největší zájem vzbudil příspěvek o památkách v Polsku.

Abychom podpořili komunitu, spustili jsme soukromé zprávy. Jasně, chápu, není to úplně inovativní funkce. Každopádně to uživatelům usnadní komunikaci mezi sebou a hned po spuštění ji začali používat.

Na únor máme naplánované menší úpravy a vylepšení na webu a konečně předěláváme recenze. Na ně jsem dost zvědavý, protože to nebudou jen recenze hotelů… Uživatelům velmi usnadní výběr dovolené. Doufám, že je brzy spustíme;)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *